about-man

Digiland® Creative Studio Kimdir?

Digiland Creative; Canlı, dinamik, hareketli, yönetilebilir, seo ve mobil cihazlara uyumlu web siteleri hazırlayan İstanbul'da bir "YAZILIM GELİŞTİRME OFİSİ" dir.

Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme konusunda uzmanlaşmış Digiland Cretive ekibi olarak; 2008 yılından bu yana teknolojinin son noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve yakaladığımız her yenilikten müşterilerimizi faydalandırmayı benimsemekteyiz.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne "Siz müşterilerilerimize özel tasarım ve yazılım" ilkelerinden taviz vermeden faaliyet göstererek size, şirketinize ve markanıza özel web tasarım, yazılım ve mobil projeler üreterek profesyonel çözümler sunmaktayız.

Digiland Creative, profesyonellikten ödün vermeden, en kısa sürede isim tescili, hızlı server'dan yayın, internette hız, ekonomik fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri ile çalışır.

Digiland Creative; son yıllarda teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak uygulama taleplerinin artışı ile birlikte "Sektörel Proje Geliştirme" ile ilgili bir çok yazılım projesinde ihtisaslaşmış ve bu sektörde sadece İstanbul'da değil Türkiye'nin bir çok ilinde ve yurt dışında da "Sektörel Projeler" alanında bir çok çalışmaya imzasını atmıştır.

Digiland Creative; Bir site için isim tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni, sitenin tasarımını tamamlayıp, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen arama motorlarına kaydedilmesi ve üst sıralarda yer alması için gerekli güncellemeleri tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütür.

Web sitelerinin arama motorlarında olduğu kadar Sosyal Ağlarda ve Reklam verilen platformlarda da başarılı olması için tüm bilgi birikimini siz değerli müşterileri için kullanmaktadır.

Digiland Creative, hazır tasarım ve yazılımlarda kısa vadeli çözümler üretmek yerine yenilikçi bir bakış açısıyla her müşterimize özel, istek ve ihtiyaçlarına göre projelendirilmiş web siteleri hazırlamaktan ve dolayısı ile mutlu müşteriler kazanmanın gururunu yaşıyoruz.